İster faaliyette olsun, ister boş ofis olsun Bursa’da Bursa Titiz Temizlik iş yeri temizliği hizmetimiz ayrıca verilmektedir. Büro, ofis, home ofis, işyeri olmak üzere tüm ticari faaliyet gösteren firmaların gerek merkez ofis gerek merkez fabrika, idari departman, üretim imalat alanları da dahil olmak üzere uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız.

Ofisinizin temizliği, çöp alımı, merdiven temizliği, ahşap korkuluk temizliği, iç cephe cam ve dış cephe cam temizliği, var ise duvardan duvara halıfleks temizliği başlıca işyeri temizliği hizmetlerimizdir. Her alanda olduğu gibi ticari alanda da zaman + tasarruf ilkesi ile, keşif sonrası ekiplerimizce verilen süre zarfında anahtar teslim ofis temizliğinizi yapıp teslim ediyoruz.

Bursa temizlik şirketleri arasında lider konumumuz sayesinde kurumsal bir çok işletmenin yıllık sözleşmeler ile düzenli olarak temizlik işleri ekiplerimiz tarafından başarı ile yerine getirilmektedir. İş merkezleri, plazalarda bulunan ofislerimizin mesai saatleri dışında günlük, haftalık ve aylık olarak periyotlarla temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Bursa’da prestijli iş kuleleri, tepeprime, arma kule, paragon iş merkezi, Ankara Ticaret Merkezi, via flat, via tower ve via green gibi iş kulelerinde bir çok kurumsal şirketlere de düzenli işyeri temizliği hizmetimizi sunmaktayız.

HEMEN ARA
×