Bir çok yeni kurulmuş fabrika temizliği ve tadilat sonrası fabrika temizliği faaliyetlerimiz Bursa’da başarı ile yerine getirilmiştir. Fabrika depo alanlarının makina ile fırçalanıp temizlenmesi, üretim alanlarının temizliği kalifiyeli personel tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde teknolojinin gelişmesi ile fabrika temizliğinde kullandığımız tüm el ve elektronik makina ve cihazlarımız son sistem ile donatılmıştır.

Bursa temizlik şirketleri arasında fabrika temizliği denilince akla ilk gelen Bursa Titiz Temizlik inşaat sonrası fabrika temizliği yanı sıra, hizmet verdiği işverenlerin memnuniyeti üzerinde yıllık sözleşmelerle düzenli fabrika temizliği ve bakımını yapmaktadır. Fabrika temizliği içerisinde, ofis katlarının temizliği, depo ve hammadde koruma alanlarının temizliği, fabrika çevre temizliği ve fabrika dış cephe temizliği hizmetlerini de haftalık, aylık, yıllık olarak vermekteyiz.

Düzenli fabrika temizliği yanı sıra Bursa’nın organize sanayi bölgesi, Küçük Sanayi bölgesi gibi sanayi kuruluşlarının sık olduğu bölgelerde bir çok kurumsal firmaların temizlik departmanları tarafımızdan oluşturularak personel temini ile temizlik hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayede iş veren hem zamandan kazanmış hem de personel maliyetlerini en aza indirmiş oluyor. Fabrika yemekhane temizliklerinde kullandığımız ürünler insan sağlığı açısından zararsız ve kimyasal içermemektedir.

HEMEN ARA
×